درباره ما

آکادمی IQnet از سال 1386 فعالیت خود را در تهران آغاز نموده و تا کنون سازمان ها، متخصصان و فارغ التحصیلان زیادی را در کشور آموزش داده و از سال 2022 در شهر استانبول کشور ترکیه نیز فعالیت بین المللی خود را در حوزه مشاوره و آموزش آغاز نموده است.

این آکادمی برگزارکننده انواع دوره آموزشی مدیریتی و مهندسی و همچنین دوره های ام بی ای MBA، دی بی ای DBA و پست دی بی ای POST DBA تحت اعتبار موسسه آموزش عالی آزاد و با ارائه گواهینامه وزارت علوم ثبت شده و قابل استعلام از سایت VOHEC وزارت علوم، تحقیقات و فناوری (سامانه جدید) و قابل ترجمه رسمی با تایید قوه قضاییه و وزارت خارجه می باشد.

همچنین دوره های MBA ،DBA، پست دی بی ای POST DBA و کلیه دوره های کوتاه مدت و بلند مدت این مجموعه تحت اعتبار توف اینترنشنال TUV international و بین المللی ثبت شده می باشند که قابل استعلام و ارائه در سراسر دنیا هستند.

و نیز دوره های حوزه مدیریت، صنایع و IT این مجموعه تحت اعتبار سازمان فنی و حرفه ای می باشند که قابل ارائه در سراسر دنیا هستند.

ضمنا این مجموعه در زمینه مشاوره کسب و کار و ثبت و صدور گواهینامه های بین المللی ایزو جهت کارخانجات و شرکت ها در حوزه های مختلف نیز فعالیت دارد.

دکتر علیرضا علیمردانی مدیریت آکادمی IQnet در رسانه ها

تلویزیون

حضور آقای دکتر علیرضا علیمردانی مدیریت آکادمی IQnet در برنامه های تلویزیونی

رادیو

حضور جناب اقای دکتر علیرضا علیمردانی در برنامه زنده رادیوم شبکه رادیویی جوان .

برنامه زنده رادیو

روزنامه

مقاله دکتر علیرضا علیمردانی مدیریت آکادمی IQnet با موضوع افزایش فروش در کسب و کار در روزنامه مردم سالاری 

مقاله کامل را از اینجا دانلود نمایید.

 برنامه زنده رادیو

نمایشگاه بین المللی

حضور دکتر علیرضا علیمردانی، مدیریت آکادمی IQnet در نمایشگاه بین المللی شهر هوشمند که با هدف توسعه بازار شهر هوشمند و بهبود کیفیت زندگی در شهرها برگزار گردید. مشاهده خبر


دکتر علیرضا علیمردانی

- MÜSİAD EXPO 2022: حضور دکتر علیرضا علیمردانی، مدیریت آکادمی IQnet در نمایشگاه بازرگانی انجمن صنعتگران و بازرگانان مستقل ترکیه «موسیاد اکسپو 2022» در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی دائمی «تویاپ» استانبول 

- نمایشگاه بین المللی املاک استانبول (CNR Emlak Fuarı 2022): حضور دکتر علیرضا علیمردانی، مدیریت آکادمی IQnet در نمایشگاه بین المللی سرمایه گذاری، پروژه ها و تامین مالی املاک و مستغلات (2022 CNR EMLAK) در IFM مرکز نمایشگاهی استانبول