MBA / BBA / DIPLOMA

دوره های MBA

کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار MBA ویژه دارندگان مدرک کارشناسی و بالاتر

MBA یا DBA کدامیک بهتر است؟

در ابتدا باید خاطر نشان کنیم که این سوال تا حدی بی پایه و گمراه کننده است. اهداف و محتوای دوره های DBA و MBA با هم تفاوت های زیادی دارند. واژه بهتر در این سوال گمراه کننده است زیرا هر متقاضی باید با توجه به زمینه کاری، سوابق علمی و کاری مدیریتی که داشته، اهدفی که با گذراندن دوره های مدیریتی دنبال می کند و مسائلی از این دست بین این دو دوره یکی را انتخاب کند. هدف دوره DBA تربیت پژوهشگران قوی در حوزه مدیریت است تا علم مدیریت را به روز کنند اما هدف دوره MBA تربیت مدیرانی ماهر است که از ابزارهای موجود بهترین استفاده را ببرند. حال باید خود مدیر توجه کند که قصد دارد در کدام زمینه متخصص شود، پژوهش مدیریتی یا استفاده از مهارت های مدیریتی؟ بی گمان برای مدیران و کارآفرینان با زمینه ها و سابقه های کاری متفاوت کاربردها و دستاورد های این دو دوره با هم تفاوت خواهد داشت.

 مدیرعامل ۷ شرکت از ۱۰ شرکت برتر دنیا نظیر: والمارت، اپل، Chevron، AT&T، جنرال موتورز، جنرال الکتریک، فورد و … در رشته MBA تحصیل کرده اند که آماری جالب است و نشان دهنده اهمیت رشته MBA در جایگاه های مدیریتی سازمان های رده بالا است.

-----------------------------------------------------------------

کارشناسی مدیریت کسب و کار BBA ویژه دارندگان مدرک دیپلم و بالاتر

دوره های MBA

کارشناسی ارشد کوتاه مدت مدیریت کسب و کار mini MBA  ویژه دارندگان مدرک دیپلم و بالاتر

  

جهت مشاهده اطلاعات هر گروه روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

دوره های MBA و BBA در آکامی توف اینترنشنال (IQnet)  غیرحضوری و به مدت یکساله و دوساله برگزار می گردند.

مدارک تمامی این گروه ها مشابه دوره های حضوری به زبان انگلیسی، از TUV international توف اینترنشنال ایتالیا، با رجیستر بین المللی و با قابلیت رهگیری صادر می گردند.