فوق دکتری مدیریت کسب و کار POST DBA

فوق دکتری مدیریت کسب و کار  POST DBA ویژه دارندگان مدرک دکتری 

POST DBA شش ماهه و یک ساله 

 • با مدرک وزارت علوم با استعلام رسمی در سامانه وزارت علوم VOHEC قابل ترجمه رسمی با تایید قوه قضاییه و وزارت خارجه
 • همچنین با مدرک بین المللی صادره از توف اینترنشنال TUV international آلمان و ثبت در RCBH ایتالیا با رجیستر و قابلیت رهگیری

 • گرایش ها:
 1. مدیریت اجرایی (Executive)
 2. مدیریت بازاریابی و فروش ( Marketing )
 3. مدیریت مالی ( Finance )
 4. مدیریت تولید ( Operation )
 5. مدیریت منابع انسانی ( Human Resources )
 6. مدیریت پروژه (Project)
 7. مدیریت تکنولوژی و نوآوري (Technology)
 8. مديريت كيفيت
 9. مدیریت استراتژیک
 10. مدیریت بازرگانی
 11. مدیریت کارآفرینی
 12. مدیریت لجستیک
 13. برندینگ
 14. ...

شرایط ثبت نام:

  • اقساط: در طول مدت دوره
  • ثبت نام نقد: شامل 10% تخفیف می باشد.

 • شهریه دوره های POST DBA:

  • جهت استعلام هزینه دوره غیرحضوری POST DBA با ما تماس بگیرید. 
  • گروه وزارت علوم: مدارک دوره ها از وزارت علوم تحقیقات و فناوری، قابل ترجمه رسمی با تایید قوه قضاییه و وزارت خارجه با ثبت در سامانه vohec وزارت علوم و قابل استعلام هستند.
  • گروه بین الملل: همچنین مدارک دوره ها به زبان انگلیسی، از توف اینترنشنال آلمان تحت اعتبار rcbh ایتالیا، با مهر برجسته رجیستر بین المللی و با قابلیت رهگیری مشابه دوره های حضوری صادر میگردند. 

نحوه ثبت نام:

 • جهت شرکت در دوره های فوق لازم است مدارک مورد نیاز (تصویر شناسنامه / تصویر کارت ملی / تصویر آخرین مدرک تحصیلی) را ایمیل نمایید تا جهت انجام هماهنگی با شما تماس گرفته شود.
 • جهت هماهنگی و کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02188747909 تماس گرفته یا از طریق واتساپ 09192155133 و ایمیل IQnet.ir at gmail.com در ارتباط باشید.

حتما شما هم جزو افرادی هستید که  تمایل دارید با اشتیاق زیاد به سمت بالاترین سطح حوزه فعالیت خود گام های بلند بردارید و به دنبال یادگیری بیشتر و بیشتر هستید. دوره مدیریت عالی حرفه ای کسب و کار Post DBA یکی از دوره هایی است که برای مشتاقان مدیریت و رهبری در سطح فوق حرفه ای طراحی شده است.  ما را همراهی کنید تا در ادامه با دوره پست دی بی ای بیشتر آشنا شویم.                    

دوره مدیریت عالی حرفه ای کسب و کار Post DBA دوره ای با یک سطح فراتر از دوره DBA است که هدف اصلی آن برای  آموزش و توانمندسازی بهتر مدیران است. فارغ التحصیلان دکتری و DBA می توانند با شرکت در  دوره پست دی بی ای تحصیلات خود را در عالی ترین مقطع تحصیلی ادامه دهند.

دکترای مدیریت عالی، پست دی بی ای کسب و کار شما را در میان دیگران متفاوت  می‌کند و این مدرک نه تنها تسلط شغلی بلکه تمایل به رشد شخصی و سازمانی را به کارفرمایان نمایش می‌دهد. با مدرک post dba میتوانید نشان دهید که با استفاده از یادگیری های  سطح بالا در کسب و کار تمایل دارید تا در حل مشکلات کسب و کار، قدم بردارید.


کسب مدرک post dba
 شغل شما را با آخرین مقاله ها، عقیده ها و خریدوفروش  آشنا می‌کند.  آموزش پست دی بی ای نه تنها شما را به عنوان یک خبره  و کاربلد در زمینه خود عرضه می‌کند، بلکه مجموعه‌ای قابل درک از مهارت‌های مدیریت و تصمیم گیری در شما  استقرار می‌دهد، همچنین شما را با تبحرهایی که برای انجام پژوهش های کمی و کیفی در دنیای واقعی کسب و کارها و ترویج در نشریات تحقیقاتی لازم  است، آشنا می‌کند.

همچنین با مدرک دکتری عالی مدیریت کسب و کار (POST DBA) میتوانید در بخش‌های 

خصوصی و غیرانتفاعی
مشاور
مدیریت
کارآفرین یا صاحب کسب و کار
مشاغل آموزشی
مشاغل اجرایی
کار در دانشکده و دانشگاه
مشاغل دولتی فعالیت کنید.

با مدرک Post DBAحرفه‌ای‌ در جهان کسب‌وکار ظاهر شویم...
دوره Post DBA به دارندگان کسب‌وکار کمک می‌کند تا
مدیریتی پر قدرت و پر ثبات داشته باشند.
 دوره‌ی آموزشی POST DBA به دلیل جوهره آن، به یکی از موثق ترین دوره‌ها در عرصه ی کسب‌وکار تبدیل شده است و شرکت در آن از امتیاز بالایی برخوردار است.
از منافع شرکت در دوره Post DBA دسترسی به حلقه وسیعی از زمینه های شغلی و داشتن درآمد بسیار بالا است.

با در دست داشتن مدرک POST DBA می‌توانید زندگی خود را از نظر موقعیت اجتماعی و همچنین رفاه اقتصادی تحت تأثیر قرار دهید.
بدون در نظر گرفتن تخصص و مقاصد شغلی که دارید، Post DBA به شما کمک می‌کند تا جایگاه شغلی خود را ارتقا داده و یا در عرصه های مختلف، بازار و چارچوب کسب‌وکار خود را افزایش دهید.

دکتری عالی مدیریت کسب و کار 
دوره غیرحضوری یک ساله که به صورت فشرده بدون نیاز به مراجعه حضوری در مدت زمان کوتاهی قابل اتمام است.💻

🗒 گواهینامه POST DBA از موسسه آموزش عالی آزاد صادر می گردد و دارای مهر وزارت علوم می باشد و در سایت وزارت علوم ثبت شده و قابل استعلام است vohec.ir

💯 این گواهینامه قابلیت ترجمه رسمی با مهر قوه قضاییه و وزارت خارجه را دارد و در پرونده های مهاجرت به کشورهای مختلف مانند کانادا نیز امتیاز محسوب می گردد.

🖊 جهت ثبت نام می توانید با شماره موسسه تماس بگیرید 02188747909 ☎

 و یا از طریق واتساپ در ارتباط باشید 09192155133 📲

🔵 آکادمی بین المللی IQnet 🔵

دوره های MBA
فرم ثبت نام

جهت تماس با ما وارد این لینک شوید